Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0