Series
Ratings
54
JumongRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.5