Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5