Movies
Ratings
135
UnstoppableRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5