Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0