Series
Ratings
14
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0