Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5