Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wood Job!Rated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0