Movies
Ratings
798
Sing StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Teacher's DiaryRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
GORated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0