Movies
Ratings
231
SaltRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0