Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 4.5
Endless LoveRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 3.0