Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0