Movies
Ratings
101
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0