Movies
Ratings
75
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The BatteryRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 3.5