Movies
Ratings
355
JokerRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.0
The Stanford Prison ExperimentRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5