Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0