Movies
Ratings
108
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
1408Rated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5