Series
Ratings
56
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
StartupRated ★ 4.0