Movies
Ratings
100- BlackRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0