Movies
Ratings
377
The PiratesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0