Series
Ratings
153
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 4.5
StartupRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- All About My Rival in LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0