Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0