Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5