Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5