Series
Ratings
13
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0