Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0