Titles you rated
Batman ForeverRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The Legend IRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Kindergarten CopRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 5.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
SphereRated ★ 5.0