Series
Ratings
102
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.0
Silver SpoonRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0