Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 4.5
Akudama DriveRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5