Movies
Ratings
168
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Think Like a ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0