Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0