Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0