Titles you rated
YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Goodbye SoloRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 0.5
A Korean OdysseyRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 1.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0