Series
Ratings
38
Delicious GuysRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0