Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 2.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5