Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0