Series
Ratings
51
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5