Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0