Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0