Series
Ratings
26- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0