Movies
Ratings
584
Homeward BoundRated ★ 2.5
The Island of ShadowsRated ★ 3.5
Kissing CousinRated ★ 3.5
Neverdie ButterflyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- Tender & WitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5- DEBTRated ★ 2.5
- The rain comes soonRated ★ 3.0
A FundermentalistRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
HustleRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
A Normal FamilyRated ★ 1.5
ChefRated ★ 3.5