Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5