Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0