Series
Ratings
27
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5