Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
CloserRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5