Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 1.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0