Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Young SherlockRated ★ 0.5
I Don't Want To Be Friends With YouRated ★ 0.5- Be My CatRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Sporty SistersRated ★ 0.5
Stand Up!Rated ★ 0.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 0.5
Movie RoomRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Light on MeRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0