Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The ShowerRated ★ 4.0
High and LowRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 5.0
THX 1138Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0