Titles you rated
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5