Movies
Ratings
80
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0